Wkłady kominkowe

W naszej ofercie znajdziesz wkłady kominkowe odznaczające się bogatym wzornictwem, zarówno w wersji nowoczesnej, klasycznej, jak i minimalistycznej. Modeli proponujemy na tyle dużo, że każdy Klient będzie w stanie podjąć słuszną decyzję, jeżeli chodzi o wybór rozwiązania dostosowanego w każdym calu do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się zarówno kominki panoramiczne, jak i klasyczne kominki z płaszczem wodnym. Wybór należy do Ciebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

kominek koszt

Darmowa dostawa wkładu na terenie Polski

Wkłady UNICO

Wszystkie wkłady UNICO są wykonywane w Polsce. Zakłady produkujące kominki znajdują się w województwie dolnośląskim, w małej miejscowości Uciechów. Są wykonywane ręcznie, co wpływa na ich wyjątkowość. Każdy wkład kominkowy jest tworzony z należytą starannością i precyzją, a także dbałością o najdrobniejsze detale. Klient sam może zdecydować, jaką szybę, klamkę oraz ramę będzie miał kominek, który kupi. Personalizacja potrzeb Klientów jest nadrzędnym celem działalności UNICO, czyli polskiej marki z tradycjami.

Dzięki temu, że UNICO ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży, jest w stanie zaproponować Klientom najlepsze wkłady, spełniające wszystkie ich oczekiwania.

 
 
nowoczesne i tradycyjne

Wkłady kominkowe

Jakie wkłady kominkowe znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Jedno jest pewne – będą to produkty najwyższej jakości, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Dokładamy starań, aby proponować rozwiązania na miarę oczekiwań Klientów. Nasze wkłady kominkowe są najlepsze zarówno pod względem użyteczności, jak i walorów dekoracyjne. To połączenie sprawia, że jesteśmy w stanie proponować Klientom produkty, których poszukują. Solidna firma, z solidnymi wkładami kominkowymi to właśnie my!

 
KOMINKI UNICO

Nowoczesne technologie

Dziś wszystkiego jest pod dostatkiem. Klienci mogą przebierać w ofertach różnych producentów. Dlatego kluczem do sukcesu w każdej branży, także kominkowej, jest umiejętne korzystanie ze zdobyczy nowych technologii. Mamy tego świadomość, dlatego każdy wkład kominkowy, który znajduje się w naszej ofercie jest starannie opracowywany i wspierany przez zdobycze technologiczne. Wszystko to wpływa na wysoką jakość i niezawodność produktów, które trafiają do sprzedaży. Długa żywotność i atrakcyjny wygląd to efekt naszych starań.

WKŁADY UNICO

Polskie wkłady kominkowe

Powstają od początku do końca w Polsce, w miejscowości Uciechów, mieszczącej się w województwie dolnośląskim. Polskie jest najlepsze? Te wkłady kominkowe udowadniają, że to nie puste frazesy.

Ręcznie wykończone

W czym tkwi wyjątkowość wkładów kominkowych UNICE? Przede wszystkim w tym, że są wykonywane ręcznie, z należytą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podstawą jest jakość oferowanych produktów.

System czystej szyby

Szyba każdego kominka jest chroniona przed osadami ze spalin. Jak to możliwe? Dzięki wyjątkowemu korytarzowi powietrznemu. Powietrze potrzebne do spalania jest doprowadzane do górnej części paleniska i spływa otworami znajdującymi się nad drzwiami.

Konfiguracja wkładu

Dajemy Ci wybór, dzięki któremu dopasujesz wygląd kominka do aranżacji wnętrza. Sprawisz, że będzie on wyglądał dokładnie tak, jak tego chcesz. Gwarantujemy, że podstawowe parametry techniczne kominka będzie najlepsze z możliwych.

Inspiracje

Sprawdź jak może wyglądać Twój salon wraz z nowoczesnym wkładem kominkowym

 
 
a guide to our products

Zabudowa kominka

Pierwszym krokiem instalacji jest właściwe osadzenie wkładu kominkowego i podłączenie go do rur spalinowych. Zadbamy o właściwe doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Wymierzymy i zaznaczymy przebieg konstrukcji obudowy, a następnie wykonamy wszystkie prace niezbędne do tego, aby kominek miał właściwe warunki do prawidłowego działania. Możliwości jest wiele, a wybierzemy taką, która będzie dogodna dla Klienta i dopasowana do warunków, w których kominek ma działać. Zadbamy o to, aby zamontowane zostały wszystkie kratki kominkowe i elementy ozdobne.

kominek koszt

Wkłady kominkowe ceny

Najlepsze wkłady kominkowe ceny mają adekwatne o jakości, jaką proponujemy. A jest to górna półka możliwości dostępnych na rynku. Dokładamy starań, aby wszystkie nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów i były w każdym calu dopasowane do ich oczekiwań. Wyceniamy oferowane produkty zgodnie z włożonych w ich przygotowanie wkładem pracy, jak i w odniesieniu o jakości zastosowanych komponentów. Długoletnie użytkowanie wkładu kominkowego, który będzie wyglądał w nienaganny sposób będzie jak najbardziej możliwe.

Podstaw na wkłady kominkowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu, a zobaczysz wyraźną różnicę, w porównaniu z produktami innych marek. Proponowane ceny są adekwatne do jakości, jaką proponujemy za wkłady kominkowe. Wszystkie produkty spełnią Twoje oczekiwania.

Przydatna dawka wiedzy

Blog kominki