Montaż wkładów kominkowych

OFERUJEMY

Montaż wkładu kominkowego

Zajmujący się kompleksowym montażem wkładu kominkowego. Kupując wkład w naszej firmie możesz zlecić nam od razu przywiezienie i zanotowanie wkładu w Twoim domu tak aby cieszyć się gotowym kominkiem. System kominkowy będzie działał właściwie, jeżeli montaż zostanie przeprowadzony przez profesjonalistę.

W celu wykonania oględzin i szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Najpopularniejsze kominki

REALIZACJE

Wykonane przez nas montaże kominka

Sprawdź, w jaki sposób przeprowadzamy montaż wkłady kominkowego oraz jak wyglądają nasze dotychczasowe realizacje.

KOMINKI PREMIUM

Montaż kominka

Podstawą jest, aby montaż kominka przebiegał zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przepisami ochrony przeciwpożarowej. Należy stosować się do zaleceń znajdujących się w instrukcji obsługi, a montaż kominka przebiegnie w sposób sprawny i poprawny. Profesjonalny monter zadba, aby podłoga pod miejscem, w którym umieszczony zostanie wkład kominkowy, posiadała właściwą izolację termiczną i mechaniczną. Podłoże to musi być wykonane z niepalnych materiałów, czyli np. ognioodpornych płyt ceramicznych.

Zalecamy, aby zlecać montaż wkładu kominowego jedynie wykwalifikowanemu instalatorowi. Tylko takich mamy w swojej ekipie, dlatego z naszą pomocą stworzysz palenisko świetnie wyglądające i bardzo dobrze działające. Nie będzie ryzyka, że podczas użytkownika coś złego stanie się. Dobry montaż to podstawa, która gwarantuje bezpieczeństwo i wpływa na ekonomiczną eksploatację kominka.

WKŁADY UNICO

Montaż kominków

Jeżeli chcesz, aby montaż kominków przebiegł w bezpieczny i sprawny sposób, zadbaj, aby każdy element kominka odznaczał się wysoką jakością i był niezawodny. Pomożemy dobrać takie części kominkowe, dzięki którym stworzysz bezpieczne w użyciu palenisko, które nie będzie stwarzało żadnych eksploatacyjnych problemów.

Wybierz profesjonalną usługę związaną z montażem kominka. Uzyskasz dzięki temu pewność, że palenisko nie będzie stwarzało zagrożenia dla Twojego bezpieczeństwa. Dom z poprawnie zainstalowanym kominkiem i wkładem kominkowym będzie bezpieczny i nie będzie narażony na pożar. Montaż przebiegnie w sposób zgodny z przepisami budowlanymi i prawem przeciwpożarowym.

D

Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Proponujemy profesjonalny montaż kominków i wkładów kominkowych. W naszych szeregach znajdują się jedynie osoby posiadające rozległą wiedzę na temat systemów kominkowych. Dzięki temu możemy świadczyć profesjonalne usługi związane z montażem kominków w Państwa domach.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 782 439 555

lub napisz

WKŁADY KOMINKOWE

Polecane wkłady kominkowe