Realizacje

REALIZACJE

Wykonane przez nas montaże kominka

Sprawdź, w jaki sposób wyglądają kominki, które montują nasi specjaliści. Jesteśmy w stanie dopasować kominek do aranżacji każdego wnętrza.

montaż wkładu kominkowego (3)
T3
T3
montaż wkładu kominkowego (2)
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3
T3

OFERUJEMY

Nasze realizacje

Prawdziwym hitem w nowoczesnych wnętrzach są kominki. Dodają ciepła, często bardzo surowym loftowym lub skandynawskim aranżacjom. Sprawią, że w salonie można rozsiąść się wygodnie, delektować niesamowitym trzaskiem ognia i iskier. W tak miłym otoczeniu można odpocząć, jak i spędzić udany czas z przyjaciółmi i rodziną. Realizacje, jakie mamy na swoim koncie udowadniają, że kominek można wprowadzić do każdej przestrzeni, zarówno dużej, jak i małej. Proponujemy szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym uda się dopasować kominek do każdego wnętrza.

Zapoznaj się z możliwościami, jakie posiadamy, a zobaczysz, że kominek może świetnie wyglądać zarówno w dużym, jak i małym salonie.

Najpopularniejsze kominki

WKŁADY UNICO

Realizacje w nowoczesnym wydaniu

Wszystkie nasze realizacje opieramy na wkładach Unico, odznaczających się wysoką jakością, dużą sprawnością, a także atrakcyjnym wyglądem. Charakteryzują się one nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które zapewniają odpowiednie rozdzielenie powietrza do spalania w palenisku.

Wkłady kominkowe Unico mogą pracować z dużą intensywnością i nie zużywają się zbyt szybko. Ich długoletnia eksploatacja jest jak najbardziej możliwa, co podoba się Klientom. Dlatego właśnie wszystkie nasze realizacje opieramy na tym produkcie. Lepszego na rynku obecnie nie ma. Zresztą, po co zmieniać to, co dobre? Wkłady kominkowe Unico są bezpieczne, funkcjonalne, a przy tym bardzo trwałe.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 782 439 555

lub napisz