Wkłady kominkowe powietrzne

Gdzie wkłady kominkowe powietrzne znajdują zastosowanie? Przede wszystkim w kominkach tradycyjnych. Dostępne są one w bardzo konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Wybór jest na tyle szeroki, że można znaleźć wkłady o dostosowanych do potrzeb parametrach technicznych.

Wyświetlanie 1–25 z 28 wyników

kominek koszt

Darmowa dostawa wkładu na terenie Polski

KOMINKI PREMIUM

Kominki powietrzne

Jaką inną nazwę posiadają kominki powietrzne? Są to kominki konwekcyjne, których działanie polega na ogrzewaniu powietrza. Może ono być transportowane do innych pomieszczeniach w budynku poprzez system dystrybucji gorącego powietrza. Aby było to jednak możliwe, kominki powietrzne należy wzbogacić o wentylator kominkowy, którego zadaniem będzie wymuszenie przepływu gorącego powietrza przez system izolowanych rur. Najczęściej kominki z nadmuchem ciepłego powietrza są jednak konstruowane w taki sposób, aby większość wytworzonego ciepła pozostała w salonie, czyli miejscu pracy kominka.

Do wyboru są kominek z nadmuchem z dużymi przeszkleniami, które prezentują się w bardzo efektowny sposób, a w dodatku są dostępne w różnych kształtach.

WKŁADY UNICO

Wkłady kominkowe konwekcyjne

Nie da się ukryć, że wkłady kominkowe konwekcyjne są bardzo popularne i często wybierane, ponieważ jest to tanie, dostosowane do potrzeb użytkowników rozwiązanie, spełniające ich wszystkie wymagania. Tego rodzaju wkłady kominkowe powietrzne wypełniają zarówno funkcję grzewczą, jak i ozdobną. Są w stanie zapewnić ogrzewanie dla całego domu. Nadają się zarówno do użytku regularnego, jak i okazjonalnego. Takie rozwiązanie użytkownicy lubią najbardziej: nie dość, że świetnie wygląda, to jeszcze działa w bardzo funkcjonalny sposób.

Mając w swoim domu ogrzewanie kominkowe powietrzem będziesz w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę, pełną ciepła i niepowtarzalnego klimatu.

kominek koszt

Kominki powietrzne ceny

Ile trzeba zapłacić, aby w domu mieć kominek z nawiewem? Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie, dostępne dla każdego. Obecnie kominki powietrzne ceny mają znacznie niższe niż kominki z płaszczem wodnym, dlatego, jeżeli poszukujesz rozwiązania budżetowego, a równie dobrze działającego, kominek ogrzewanie powietrzne zapewni na najwyższym poziomie, a w dodatku efekt wizualny będzie znakomity. Twój dom zyska system, który będzie działał sprawnie i będzie jednocześnie stanowił ozdobę dla salonu.

Wybierz kominek z nadmuchem, a w Twoim domu będzie panowała przyjemna, komfortowa atmosfera, pełna ciepła.

Najpopularniejsze kominki powietrzne